Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opadające lusterko

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Opadające lusterko

    damian1975, Podziękował. Stanici niedaleko Omis
    Here is my blog; recherche code promo

  • #2
    Opadające lusterko

    Jestem nowy więc witam Was Wszystkich serdecznie.

    Poszukałem trochę o tych lusterkach, ale coś nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.
    Otóż jak ustawiam lusterko lewe to przestawia się też prawe. Więc wiem, że jest dobrze. Problem pojawia się jak chce jeszcze troche poprawić prawe lusterko. Ustawie je a po chwili samo się przestawia - maksymalnie w dół. Nawet jak jest na maksa to słychać jak silniczek pracuje.
    Czy jest to wina silniczka czy też sterowania lusterkiem?

    Nadmienię jeszcze, że jak przełączam na prawe to mi nie blokuje tej gałki, więc muszę trzymać i ustawiać - nie wiem czy to jest normalne. Samochód mam dopiero od 3 tygodni.

    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Czumry, To nie jest normalne,gałka powinna pozostać w pozycji R.Najlepiej jak byś na próbę podmienił przełącznik bo chyba on jest winien,podaje na silniczek plus lub minus bo nie pamiętam co jest tam stałe a co zmienne.
      http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
      Pozdrawiam ANIOL

      Komentarz


      • #4
        Jeżeli pokrętła nie możesz ustawić w pozycji sterowania prawego lusterka i musisz trzymać to coś z mechanizmem w tym module. :wink: Nie rozbierałem tego jeszcze i bardzo nie pomogę. Być może przez to nie ma poprawnego styku i silniczek w lusterku pracuje cały czas. Znajdź na szrocie cały ten moduł i sprawdź jak będzie się zachowywał na innym. Jeśli dalej silniczek będzie pracował duże prawdopodobieństwo że wyrobiły Ci się w nim zębatki i wtedy albo rozbiórka i regeneracja lub prościej kupić nowy. Bo w przypadku używki może być tak że będą Ci chcieli całe lusterko wcisnąć. :wink:
        Renault Laguna HB IphII 2000 1.8 16V 120KM F4P / PB + LPG -> Skoda Octavia Combi I FL ELEGANCE 2002 1.8T 150KM AUM / PB

        Komentarz


        • #5
          Dzięki wielkie Panowie. Postaram się jak najszybciej to zrobić, bo jednak czasem się przydaje to lusterko o efektach napiszę

          Komentarz


          • #6
            Czumry, W ostateczności taki przełącznik to 30 pare zł.na alledrogo.A tak na marginesie często bywam w Lubiniu na ul.Kruczej,mam rodzinkę tam.
            http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
            Pozdrawiam ANIOL

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Czumry
              Nadmienię jeszcze, że jak przełączam na prawe to mi nie blokuje tej gałki, więc muszę trzymać i ustawiać - nie wiem czy to jest normalne. Samochód mam dopiero od 3 tygodni.
              To normalne u mnie też się nie blokuje na prawym a to że opada to musi gdzieś lewe napięcie dostawać ( przełącznik lusterek potem kable i samo lusterko ) tak bym szukał.
              jakby co posiadam kabel vag

              Komentarz


              • #8
                pablokinah, Moja octavka jest z 2004r.i jak daje na R to "zaskakuje"i pozostaje w tej pozycji.
                http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                Pozdrawiam ANIOL

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez pablokinah
                  To normalne u mnie też się nie blokuje na prawym
                  Zamieszczone przez aniol
                  Moja octavka jest z 2004r.i jak daje na R to "zaskakuje"i pozostaje w tej pozycji
                  U mnie również się blokuje na "R", tak samo jest w Leonie 1 więc chyba to nie jest normalnie jak się nie blokuje :idea:
                  Moja nowa pasja

                  Były posiadacz O1FL

                  Były posiadacz 6Nki

                  Komentarz


                  • #10
                    pablokinah, Byłem teraz na garażu po auto i sprawdziłem nowy przełącznik:też blokuje na pozycji R.
                    http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                    Pozdrawiam ANIOL

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja mam auto przed liftem przęłącznik na środkowej pozycji ma napis L+R na górze podgrzewanie lusterek i się blokuje a na dole ma samo R i trzeba trzymać aby ustawić i się nie blokuje
                      jakby co posiadam kabel vag

                      Komentarz


                      • #12
                        pablokinah, Ja mam taki przełącznik lusterek
                        Link
                        http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                        Pozdrawiam ANIOL

                        Komentarz


                        • #13
                          ja mam taki sam tylko europejski bo ten to angielski
                          Załączone pliki
                          jakby co posiadam kabel vag

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X